Bireysel Çözümlerimiz

Kariyer Danışmanlığı

Kariyer Danışmanlığı; bireylerin kendi kariyer gelişim süreçlerine ilişkin farkındalık geliştirmelerini, kararlar vermelerini ve plan yapmalarını, bu süreci ilgi, yetenek ve değerleri doğrultusunda etkin bir şekilde yönlendirmelerini ve süreçteki belirsizlik, kararsızlık, değişim ve geçişlerle daha iyi başa çıkabilmelerini hedefleyen bir danışma sürecidir.

Kariyer Danışmanları ile yapılan görüşmelerde ele alınan başlıca konular şunlardır:

 • Bireysel kariyer hedefi oluşturmak ve plan yapmak
 • Kendini tanımaya, güçlü ve zayıf yönlerine ilişkin farkındalık geliştirmek
 • Kariyer hedefleri ile ilgili yaşanan belirsizlik ve/veya kararsızlığı yönetmek
 • CV hazırlama ve mülakatlar hakkında bilgi ve destek almak
 • Kariyer gelişimine katkı sağlayacak becerilere ilişkin (dil, iletişim, yetkinlik geliştirme) öneriler almak
 • Kariyere ilişkin konularda yaşanan endişe ve stresi yönetmek
 • Kendini Değerlendirme Envanteri’ni tamamlayanların envanter sonuçlarını birlikte değerlendirmek

Kariyer danışmanlığı almak isteyen Üniversite , Master, Doktora öğrencileri, Kariyer basamaklarını doğru ve sağlam adımlarla tırmanmak isteyenler çalışanlar ile kariyerinde yön değiştirmek isteyenlere mesleki yeterliliğini almış uzman kadromuz ve güçlü ekibimizle destek vermekteyiz.

Sizde bu destekten yararlanmak küçük adımlarla büyük yol almak istiyorsanız Job in Point Yetenek Havuzunda yerinizi almak için
hemen başvurun.

Yönetici Koçluğu

Yönetici Koçluğu Seansları, üst ve orta düzey yöneticilerin profesyonel bir koç ile çalışarak profesyonel iş yaşamında performans gelişimini de dahil olmak üzere sorunlarına kalıcı ve etkili çözümler üretmelerini sağlar. İş performansını maksimum düzeye ulaştırabilmek, kurum içinde iletişim seviyesini yükseltebilmek, liderlik becerilerini geliştirebilmek ve kolaylaştırabilmek için verilen koçluk hizmetidir.

Yönetici Koçluğu Seansları ile liderlik kavramının derinine inilecek, yöneticinin kurum içi performans ve veriminin artırmasına yönelik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacaktır.

Yönetici Koçluğu günümüzün VUCA dünyasında belirsiz ve kaygan bir zeminde çalışan yöneticilere dengeli ve performans artışı sağlayan bireyler haline gelmesine destek olur. Yönetici Koçluğu Seansları ile yöneticinin ve kurumun kariyer hedeflerine uygun ve gelişime yönelik kariyer performansını artırmaya yönelik çalışır.

Yönetici Koçluğu ile yapılan görüşmelerde ele alınan başlıca konular şunlardır:

 • Bir organizasyonu yönetebilmesi için yöneticinin kapasitesini artırmak (planlamak, örgütlemek, kontrol etmek, vizyon sahibi olmak, diğerlerinin gelişmesini sağlamak vb.)
 • Kişisel farkındalık, “kör noktaları” fark etme, düşünceleri savunma ve sınırlandırma, duygusal etkinlik gibi psikolojik ve kişisel üstünlük becerilerini artırmak.
 • Yöneticinin iş ve yaşam istekleri arasındaki dengeyi sağlamak, geliştirmek.
 • Yöneticinin liderlik, yönetim ve takım oluşturma becerilerini geliştirmek.

Yönetici Koçluğu Seansları; Yönetim Kurulu, Üst Düzey Yöneticiler, Orta Düzey Yöneticiler için bir ihtiyaçtır.

Eğer siz de yukarıdaki bahsettiğimiz pozisyondaki bireylerden biriyseniz;
Hemen Başvur, Bilgi Al!

İletişim Formu
Lütfen Tercihinizi belirtiniz :
Konu
KVKK Onayı